Muzyczne Ugięcie 2011 vol 4

Klub Studencki X2
Ul. Polanki 66 (DS nr 4)
Gdańsk Oliwa

Młode, ale bardzo aktywne zespoły będą gośćmi kolejnej IV edycji Muzycznego UGięcia. Mają za sobą pierwsze koncerty i nagrody, pierwsze epki i przygotowania do poważniejszych wydawnictw płytowych. Ich muzyka nie mieści się w ramach tradycyjnych gatunków – to raczej wariacje na temat rocka, electro, gitarowych riffów, hip hopu, czy brzmień progresywnych.

KNAGA SOUND SYSTEM<AIODINE<GARS<MECHANISM – to 4 zespoły, które wystąpią 14 kwietnia o godzinie 19:00 w Klubie X2, 4 nowe koncerty na Muzycznej Scenie Alternatora i 4 nowe propozycje na płytę wieńczącą projekt!

Prezentacje młodych wykonawców w Klubie X2 zakończy piąta – majowa edycja Muzycznego UGięcia. 12 maja o godzinie 19:00 usłyszymy 4 ostatnie zespoły.

www.ack.ug.gda.pl

WYDARZENIOM PATRONUJĄ:
RADIO GDAŃSK< TROJMIASTO.PL< DLASTUDENTA.PL<INDEPENDENT.PL<GDAŃSK ESK 2016 – KANDYDAT