Archive for 22 Marzec 2015

Relacja no.3 – Animusowe Patrykowanie w pubie Donegal

Podobało się wam w ten piątek w Donegalu? Bo nam jak najbardziej! Choć było tłoczno i gorąco, szampański nastrój publiczności wynagradzał wszystkie niewygody 🙂 Cieszymy się, że przybyliście tak tłumnie, by bawić się razem z nami. Dziękujemy!

Relacja no.2 – Animusowe Patrykowanie w Atelier

I kolejny już raz dziękujemy za wsparcie podczas występów. Cieszymy się z integracji z innymi trójmiejskimi zespołami i z możliwości pokazania Wam kilku tańców na scenie w Atelier.

Tym razem relację filmową możecie obejrzeć dzięki życzliwości Jakuba, któremu szczególnie serdecznie dziękujemy 🙂

Zapraszamy!


Relacja no.1 – Animusowe Patrykowanie w Arthous

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim za obecność, dobrą zabawę, za aktywny udział w konkursach, loterii i ceili. Szczególnie zapadł nam w pamięć konkurs tańca, w którym wykazaliście się szeroką wiedzą w zakresie kroków irlandzkich i w zawiłych układach figur tanecznych. Może rozważycie uczestnictwo w treningach? Macie duży potencjał 🙂 Czekamy na Was!

Czas na krótką relację z imprezy – przeżyjmy to jeszcze raz! 🙂
Zapraszamy do obejrzenia nagrań!


Animusowe obchody dnia Św. Patryka – cz. II

Dziękujemy wszystkim za przybycie na sobotni występ – bawiliśmy się doprawdy doskonale 😀 Przypominamy, że dzisiaj na małej scenie teatru Atelier w Sopocie można zobaczyć występy wszystkich trójmiejskich zespołów (i nas tam oczywiście nie zabraknie).
A poniżej prezentujemy plakat na piątkową imprezę w pubie Donegal w Gdyni, na którą również serdecznie zapraszamy 🙂

Animusowe obchody dnia Św. Patryka – cz. I

W tym roku Animus Saltandi nie poprzestaje na jednym występie z okazji Dnia Św. Patryka – 14 marca organizujemy przedpatrykowy występ w Arthouse w Gdańsku, 17 marca zobaczycie nas na trójmiejskich obchodach w Atelier w Sopocie, a dla tych, którym ciągle mało zatańczymy również w piątek 20 marca w pubie Donegal w Gdyni! Plakaty naszych imprez rozwieszane są już w Trójmieście – zobaczcie sami:
Serdecznie zapraszamy!

Animusowe obchody Dnia Św. Patryka!

Miło nam poinformować, że Animus Saltandi organizuje własną imprezę z okazji dnia Św. Patryka!

Przybywajcie licznie, tłumnie i pełni energii, bo bawimy się od 19 aż do 23! Widzimy się w sobotę 14 marca w cafe ARTHouse – ul. Olejarna 2, Stare Miasto, Gdansk.

W programie pokazy, warsztaty i wspólna zabawa. Zabierzcie znajomych i spędźcie z nami ten wieczór 🙂 Zapraszamy!

P.S. Niedzielę koniecznie zarezerwujcie sobie na odpoczynek, bo we wtorek 17 marca zapraszamy na obchody dnia św. Patryka w Atelier, gdzie też nie może Was zabraknąć!

Sesja zdjęciowa Animusów i zaproszenie na obchody Dnia Św. Patryka

W trakcie przygotowań do obchodów dnia Św. Patryka, w chwilach na oddech, nasz zespół szalał z aparatem i zrobił sobie szybką, ale za to jak efektywną, sesję zdjęciową! 😉 Jej efekty możecie podziwiać w Galerii – już jest dostępny materiał z sesji irlandzkiej. Sesja szkocka – niebawem.

Już niedługo, bo 17 marca, nasz zespół pojawi się w Atelier w Sopocie – występ planowany jest na godzinę 19, ale już od 17 można przychodzić, bo czeka na Was też kilka innych atrakcji 🙂 Tam będziecie mogli zobaczyć efekty naszej tegorocznej pracy. Już teraz zapraszamy do zarezerwowania sobie czasu na ten wieczór i zachęcamy do wspólnej zabawy w celtyckim klimacie! 🙂

Animus Saltandi