Pokazy

Każdy pokaz Animus Saltandi dopasowywany jest indywidualnie do potrzeb zamawiającego. Jesteśmy otwarci na współpracę i realizację rozmaitych projektów. Poniższe propozycje są ofertami bazowymi: łączymy je i mieszamy według zapotrzebowania.

OGÓLNE INFORMACJE DOTYCZĄCE NASZYCH POKAZÓW:

  • W celu zamówienia pokazu najlepiej skontaktować się z nami przynajmniej dwa tygodnie wcześniej.
  • W zależności od potrzeb przygotowujemy występ taneczny irlandzki i/lub szkocki w blokach od 10 do 25 minut. Dodatkowo na dłuższych imprezach prowadzimy warsztaty z publicznością oraz konkursy.
  • Od organizatora oczekujemy zapewnienia sprzętu do odtwarzania muzyki (odtwarzacz CD, laptop do wgrania plików z pendrive’a) oraz mikrofonu bezprzewodowego, jeżeli prowadzone mają być warsztaty lub konkursy.
  • Możliwa jest realizacja pokazów do muzyki na żywo.
  • Występujemy zarówno w grupach kilku- , jak i kilkunastoosobowych, w zależności od rodzaju imprezy oraz wielkości sceny.

Skontaktuj się z nami!

TANIEC IRLANDZKI

Prezentujemy zarówno tradycyjne tańce ceili, jak i różnorodne układy grupowe i solowe, bazujące na nowoczesnej choreografii własnej. Specjalizujemy się głównie w tańcu miękkim, jednak w naszym repertuarze znajduje się też step irlandzki.

 

 

 

 

 

 

TANIEC SZKOCKI

Prezentujemy tańce solowe typu Highland, w tym te nawiązujące do szkockiej tradycji militarnej, jak widowiskowy taniec na mieczach. W naszym repertuarze znajdują się również szkockie tańce sali balowej – Scottish Country Dancing. Obok układów tradycyjnych pokazujemy układy współczesne, często łączone z innymi formami tańca.

 

ZESPÓŁ POSIADA TAKŻE W SWOIM REPERTUARZE TAŃCE DAWNE ORAZ MARYNARSKIE.

 

Pobierz nasze materiały promocyjne:

Pobierz…